Dzisiaj jest: 23.6.2024, imieniny: Albina, Wandy, Zenona
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Siatki cięto ciągnione

dodano: 2023.09.18 ważne do: 2023.12.17 wyświetleń: 68
Szczegóły ogłoszenia:
Jesteśmy producentem wysokiej jakości wyrobów perforowanych, w tym blach perforowanych, siatek cięto ciagnionych oraz sit do wialni i czyszczalni. Nasza szeroka oferta jest doskonale dopasowana do różnorodnych potrzeb przemysłu, budownictwa i rolnictwa, oferując różnorodne wzory i rozmiary, które łączą funkcjonalność z estetyką.

Nasza firma wyróżnia się doskonałym kunsztem wykonania oraz zastosowaniem wytrzymałych materiałów, co gwarantuje trwałość i niezawodność naszych produktów. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu w branży, dostarczamy produkty spełniające najwyższe standardy jakości.

Nasza obsługa klienta to zespół ekspertów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby pomóc naszym klientom w wyborze odpowiednich rozwiązań. Jesteśmy gotowi dostosować nasze produkty do indywidualnych potrzeb każdego klienta, zapewniając kompleksowe wsparcie na każdym etapie projektu.

Wytwórnia Sit i Siatek “Sitono Plus” Katarzyna Nowakowska
Stroszki 59
62-330 Stroszki
tel. 61 438 60 69
biuro@sitonoplus.pl
Kontakt
Wytwórnia Sit i Siatek “Sitono Plus” Katarzyna Nowakowska
ul. Stroszki 59, 62-330 Stroszki, woj. wielkopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.