Dzisiaj jest: 5.12.2023, imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Detektyw Gliwice

dodano: 2023.09.19 ważne do: 2023.12.18 wyświetleń: 33
Szczegóły ogłoszenia:
Zdrada pojawić się może we wszystkich związkach, powody tego są naprawdę różne. Sporo osób mających takie podejrzenia decyduje się na zatrudnienie detektywa, który to potwierdzi lub wykluczy. Taki Detektyw Gliwice stosuje różne metody, na przykład robienie zdjęć i śledzenie, lub też podsłuchy i nagrywanie.

W ostatnim czasie coraz popularniejsze staje się też weryfikowanie swojego partnera, czy może on być podatny na flirtowanie, gdy spotka przykładowo atrakcyjną osobę. Na to jest naprawdę prosty, a jednocześnie skuteczny sposób, to znaczy testerka niewierności. Kontrolowana osoba niby przypadkiem wtedy poznaje kogoś atrakcyjnego, kto zaczyna z nią flirtowanie. Nie przekracza się granic intymnych, flirtowanie ograniczone będzie do rozmowy, spojrzeń i gestów. Wszystko zostaje nagrane, sporządzany jest też raport z przebiegu spotkania. Zebrane w ten sposób materiały przekazywane są zlecającemu, który może je wykorzystać przykładowo na rozprawie sądowej.

+Tekst Sponsorowany+
 
Kontakt
Detektyw
woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.