Dzisiaj jest: 22.7.2024, imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Tania wysyłka paczek ze Stanów Zjednoczonych do Polski

dodano: 2023.06.28 ważne do: 2023.09.26 wyświetleń: 35
Szczegóły ogłoszenia:
Oferujemy wygodną wysyłkę paczek z ze Stanów Zjednoczonych do Polski. Zakupy w sklepach internetowych w Stanach Zjednoczonych mogą być nie tylko atrakcyjne pod względem kosztów, ale także oferować produkty niedostępne w Europie. Dlatego postanowiliśmy zapewnić Państwu wygodną i ekonomiczną alternatywę dla wysyłki przesyłek z różnych sklepów internetowych ze Stanów Zjednoczonych.Kalkulator kosztów wysyłki online
Na naszej stronie internetowej udostępniamy wygodny kalkulator kosztów wysyłki. Wystarczy podać wagę i wymiary paczki, a otrzymają Państwo szybką wycenę wysyłki. Dzięki temu mogą Państwo wygodnie oszacować koszty i dostosować je do swojego budżetu. Nasze ceny są konkurencyjne, a jakość naszej usługi gwarantuje bezpieczeństwo.
Wybór drogi wysyłki - morskiej lub lotniczej
Oferujemy naszym klientom możliwość wyboru drogi wysyłki, zależnie od preferencji i priorytetów. Wysyłka lotnicza to najszybsza opcja, a czas dostawy z USA do Polski wynosi najczęściej do 9 dni roboczych. Jeśli zależy Państwu na szybkiej dostawie, ta opcja będzie najlepszym wyborem. Natomiast wysyłka drogą morską jest tańsza, jednak czas dostawy może wynosić kilka tygodni.
Zakupy w sklepach internetowych w USA - rzadkie towary i okazje cenowe
Sklepy internetowe w Stanach Zjednoczonych często oferują towary niedostępne w Polskich sklepach. Są to często przedmioty poszukiwane przez kolekcjonerów, rzadkie części samochodowe, akcesoria do jachtów oraz wiele innych. Dodatkowo, sklepy w USA organizują bardzo atrakcyjne promocje, co daje możliwość zakupu interesujących produktów w niskich cenach. Dzięki naszej usłudze wysyłki przesyłek ze Stanów Zjednoczonych do Polski, zakupy w Stanach Zjednoczonych będą bardzo wygodne.
Konsolidacja paczek i oszczędność kosztów
W przypadku zakupów w kilku różnych sklepach w USA, oferujemy Państwu złączenie kilku przesyłek. Wystarczy, że podadzą Państwo nasz adres jako odbiorcę, a my po otrzymaniu wszystkich paczek w naszym magazynie w USA, złączymy je w jedną paczkę i przekażemy do wysyłki. Warto pamiętać, że wiele sklepów internetowych w USA oferuje darmową wysyłkę na terenie Stanów Zjednoczonych przy większych zakupach.
Pomoc w sprawach celnych i opłaceniu podatku VAT Zajmujemy się nie tylko transportem przesyłek, ale również doradzamy przy dopełnieniu formalności związanych z cłem oraz podatkiem VAT. W Polsce, VAT wynosi 23%, który płacony jest od wartości towaru i kosztów przesyłki, nasi specjaliści pomagają w wypełnieniu niezbędnych dokumentów celnych. Dzięki naszej pomocy, proces odprawy celnej stanie się prostszy i bardziej zrozumiały. Możecie Państwo być pewni, że wszelkie formalności zostaną szybko załatwione, a przesyłki dotrą do Polski bez problemów.
Kontakt:
DOMA Shipping & Travel
Telefon : 1-773-736-3636
E-mail : doma@domashipping.com
Kontakt
DOMAShipping
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.