Dzisiaj jest: 25.5.2024, imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Pracownicze szkolenia językowe dla firm Gliwice i okolice

dodano: 2024.03.10 ważne do: 2024.06.08 wyświetleń: 193
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Firmy i instytucje z Gliwic i okolicznego regionu pragniemy zainteresować naszą ofertą szkoleń językowych dla pracowników. Kursy z szerokiego pakietu języków do wyboru, realizowane online jak i stacjonarnie, na każdym poziomie zaawansowania kursantów – to tylko początek oferty szkoleń w TEACHERSteam. Jesteśmy szkołą językową B2B obecną na rynku od prawie 2 dekad, która zapewnia wsparcie szkoleniowe w 3 wariantach: szkoleń językowych w klasycznej formie, blended learning jak i skorelowane z branżą Klienta (szkolenia tematyczne). Poza propozycją szkoleń językowych, nasza spółka oferuje także inne usługi językowe z których chętnie korzysta biznes i nie tylko. Mowa tutaj o usługach tłumaczeń zróżnicowanych materiałów, audytów językowych w firmach czy wielu innych mniej lub bardziej popularnych usług. Polecamy!
Kontakt
TEACHERSteam
Gliwice, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.